Vládce noci

Štěňátka

  1. Štěňátka 2017-2018

Štěňátka 2017-2018

Přijímáme rezervace na štěňátka z podzimního krytí 2017-2018 - klasický typ TD!!! .

Rodiče štěňátek - otec Caru Akim Vládce noci x matka Tara Gangkar.

31.12.2017 se narodilo 5 krásných štěňátek - 3 psi  Dagpa, Dorje, Dron a 2 feny Dakini a Devanshi. 

V případě, že máte zájem o štěňátko či informace, kontaktujte nás:

telefon +420 606 068 938, email: lenka.adamku@post.cz

FOTOGALERIE ŠTĚŇÁTEK ZDE - 5. TÝDEN

Štěňátka - 5 týdnů

Štěňátka - 4 týdny

 

 

Vybíráme jen takové spojení rodičů, kteří odpovídají "klasickému typu" tzn. standardu FCI, jsou povahově vyrovnaní a zdravotně testovaní s těmi nejlepšími výsledky.

Rodokmen štěňátek najdete zde.

Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou připravena k odběru ve věku 8 týdnů. Jsou registrována pod Českomoravskou kynologickou unií a mají FCI rodokmen. Štěňátka jsou očkovaná, odčervená, čipovaná s mezinárodním Pet Passportem. Samozřejmostí je výbava pro štěňátko, jako i chovatelský servis!!!!!

Než zavoláte nebo napíšete, přečtěte si o plemeni naše články ZDE .

 

Taruška je velké zlatíčko, mazlivá a stále v dobré náladě. Má perfektní stavbu těla, úžasný ladný pohyb a neskutečný uhrančivý pohled. Její srst má krásnou černou havraní barvu. Povahově je velmi vyrovnaná a samostatná. 

Zdravotní vyšetření má s perfektními výsledky - HD A/A, ED 0/0, štížná žláza OK. Je již šampionkou Rakouska, Junior šampionkou Čech, Slovenska, Rakouska. Její výstavní kariéra se rozjíždí, chybí poslední CACe ve Slovinsku, Slovensku, pár v Německu a Chorvatsku.

Více fotek, rodiče a výstavní kariéra Tarušky - ZDE .

     

Otce budoucích štěňátek jsme pečlivě vybírali a zvolili krásného, mohutného a povahově skvělého CARU AKIMA Vládce noci . Má krásnou dlouhou hřívu, perfektní pohyb a stavbu těla. Je to velký miláček. Zdravotní vyšetření má - HD A/A, ED 0/0, štítnou žlázu OK. Je to syn naší skvělé Brittany Vládce noci, multišampionky 9ti evropských zemí.

Více fotek a výstav Caru Akima - ZDE .