Odchovy na výstavách
Arny Vládce noci
INTERŠAMPION (C.I.B. = Championnat International de Beauté)
šampion 7mi zemí: Estonska, Lotyšska, Litvy, Běloruska, Ruska, Finska a Švédska
dále pak je: Estonský Junior šampion, Lotyšský Junior šampion, Litevský Junior šampion, Pobaltský Junior šampion, Běloruský Junior šampion
Estonský Juniorský vítěz 2008
majitelka: Tiia Pihlik (Estonsko)
webové stránky:
http://arnys-nanks.webs.com/
Many thanks Tiia and Pilvi for all!!! We are so happy!!!
27.12.2009 Estonian Mastiff Club - Dog of the year 2009
Arny získal v kategorii Import Dog 2009 -
IV.místo
!!!
|
|
17.1.2009 Estonian Mastiff Club - Dog of the year 2008
Arny získal v kategorii Junior 2008 -
II.místo
a v kategorii Import dog 2008 -
VII. místo
|
Arnyho výstavní úspěchy - foto a výsledky Tiia a Pilvi Pihlik (EST)
Datum
|
Druh výstavy
|
Místo
|
Třída
|
Ocenění
|
Rozhodčí
|
Foto
|
Arny tímto splnil podmínky pro přiznání titulu "ŠVÉDSKÝ ŠAMPION"
|
13.10.2013
|
mezinárodní
|
Sundsvall
|
šampionů
|
V1, CC, CACIB, CERT, BOB
|
Joao Vasco Pocas (Port.)
|
|
Arny tímto splnil podmínky pro přiznání titulu "FINSKÝ ŠAMPION"
|
14.8.2011
|
FCI 1 & 2
|
Helsinki (FIN)
|
šampionů
|
V2, BM3, CAC
|
|
|
15.7.2011
|
národní
|
Viljandi
|
šampionů
|
V2, BM4
|
Eytan Hendel (Israel)
|
|
Arny tímto splnil podmínky pro přiznání titulu "INTERŠAMPION"
|
5.6.2011
|
mezinárodní
|
Minsk (Bělorusko)
|
šampionů
|
V1, CAC, CACIB, BM1, BOB
|
Guido Vandoni (Itálie)
|
|
Arny tímto splnil podmínky pro přiznání titulu "BĚLORUSKÝ ŠAMPION"
|
4.6.2011
|
mezinárodní
|
Minsk (Bělorusko)
|
šampionů
|
V1, CAC, CACIB, BM1, BOB
|
Alexandr Khachaturyan (Rusko)
|
|
20.3.2011
|
mezinárodní "Vilnius CUP"
|
Vilnius (Litva)
|
šampionů
|
V1, BM1, CACIB, BOB
|
Nijolé Zieniené (Litva)
|
|
19.3.2011
|
mezinárodní "Lithuanian Winner 2011"
|
Vilnius (Litva)
|
šampionů
|
V1, r.CACIB
|
Petr Řehánek (ČR)
|
|
12.3.2011
|
mezinárodní
|
Riga (Lotyšsko)
|
šampionů
|
V2
|
Ligita Zake (Lotyšsko)
|
|
8.1.2011
|
národní
|
Tartu
|
šampionů
|
V1, BM3
|
Lisbet Utke Ramsing (Denmark)
|
|
Arny tímto splnil podmínky pro přiznání titulu "RUSKÝ ŠAMPION"
|
26.12.2010
|
národní
|
Pskov (Rusko)
|
šampionů
|
V1, CAC, BM1,
BOB
|
|
|
7.11.2010
|
mezinárodní
|
Tartu
|
šampionů
|
V1, Best Male 2, r.CACIB
|
Robert Barnbach (RO)
|
|
6.11.2010
|
mezinárodní
|
Tartu
|
šampionů
|
V2, Best Male 4
|
Primor Peer (SLO)
|
|
10.7.2010
|
národní
|
Räpina
|
šampionů
|
V1, Best Male 1,
BOS
|
Roger Vanhoenacker (BELG.)
|
|
5.-6.6.2010
|
Estonian Winner 2010
|
Tallin
|
šampionů
|
V2, Best Male 4
|
Jean Lawless (IRE)
|
|
15.5.2010
|
speciální výstava Mastiff XII Speciality Show
|
Tallin
|
šampionů
|
V3, Best Performer!!! :-)
|
Bas Bosch (NL)
|
|
14.3.2010
|
mezinárodní Vilnius Cup 2010
|
Vilnius (Litva)
|
šampionů
|
V2, r.CACIB
|
Natalja Nekrošiene (Litva)
|
|
13.3.2010
|
mezinárodní Lithuanian Winner 2010
|
Vilnius (Litva)
|
šampionů
|
V2, r.CACIB
|
Peter Berchtold (A)
|
|
Arny tímto získal titul "LOTYŠSKÝ ŠAMPION" a "BALTICKÝ ŠAMPION"
|
21.2.2010
|
národní
|
Panevezis (Litva)
|
šampionů
|
V1, CAC,
BOB
|
Androné Babianskiené (Litva)
|
|
12.2.2010
|
mezinárodní
|
Tallin (EST)
|
šampionů
|
V1, r.CACIB
|
Csaba Zsolt Lokodi (RO)
|
|
8.11.2009
|
mezinárodní
|
Tartu (EST)
|
šampionů
|
V1, Best Male 1, BOO, CACIB
|
Janiki Steinbock (Israel)
|
|
7.11.2009
|
mezinárodní
|
Tartu (EST)
|
šampionů
|
V1
|
Lidija Oklesen (Slovenia)
|
|
11.7.2009
|
národní
|
Priekuli (Lotyšsko)
|
otevřená
|
V1, CAC, Best male 2
|
Juta Haranen (EST)
|
|
6.6.2009
|
Estonian Winner 2009
|
Tallin
|
otevřená
|
VD2
|
Robert Blümel (A)
|
|
Arny tímto získal titul "ESTONSKÝ ŠAMPION"
|
4.4.2009
|
národní
|
Rakvere (EST)
|
otevřená
|
V1, CAC, Best male 2
|
Beata Petkevica (Lotyšsko)
|
|
21.3.2009
|
Latvian Winner 2009
|
Riga (Lotyšsko)
|
otevřená
|
V2
|
Kamen Litov (Bulharsko)
|
|
14.2.2009
|
speciální Estonian TM Club show
|
Tallin (EST)
|
otevřená
|
V3
|
Niksa Lemo (CRO)
|
|
13.2.2009
|
mezinárodní
|
Tallin (EST)
|
otevřená
|
V3
|
Giuseppe Alessandro (IT)
|
|
9.11.2008
|
mezinárodní
|
Tartu (EST)
|
mezitřída
|
VD3
|
Arne Foss (N)
|
|
4.10.2008
|
European Winner 2008
|
Budapešť (HU)
|
mezitřída
|
V
|
Stefan Sinko (Slovenia)
|
|
3.10.2008
|
klubová
|
Budapešť (HU)
|
mezitřída
|
V4
|
Janusz Opara (Pl)
|
|
19.7.2008
|
národní
|
Haapsalu (EST)
|
mezitřída
|
VD1
|
Wesley Mc Crum
|
|
13.7.2008
|
národní
|
Ulenurme
|
mezitřída
|
VD1
|
Belkin (RUS)
|
|
12.7.2008
|
národní
|
Räpina
|
mladých
|
V2, CAJC, Best Male 3
|
Řehánek (CZ)
|
|
26.6.2008
|
mezinárodní
|
Pärnu
|
mladých
|
VD2
|
Kuusisto (FIN)
|
|
31.5.2008
|
mezinárodní
|
Tallin
|
mladých
|
V1, CAJC, BOO, BM3, Estonian Junior Winner 2008
|
Karlsdotter (SWE)
|
|
18.5.2008
|
národní
|
Valka (LOT)
|
mladých
|
V1, CAJC, BM3
|
Šulce (LOT)
|
|
19.4.2008
|
národní
|
Sillamäe (EST)
|
mladých
|
V2, BM2
|
Radjuk (Bělor.)
|
|
12.4.2008
|
speciální 2.FCI
|
Upeslejas (LOT)
|
mladých
|
V2
|
Germundsson (SWE)
|
|
6.4.2008
|
mezinárodní
|
Minsk (Bělor.)
|
mladých
|
V1, CAJC
|
Chumakina (Bělor.)
|
|
5.4.2008
|
mezinárodní
|
Minsk (Bělor.)
|
mladých
|
V1, CAJC, J BOB
|
Barbosov (RUS)
|
|
24.2.2008
|
národní
|
Panevezys (LIT)
|
mladých
|
V1, JBOB, BOO
|
Szutkiewicz (PL)
|
|
9.2.2008
|
spec.EMC
|
Tallin (EST)
|
mladých
|
V
|
Sherling (USA)
|
|
8.2.2008
|
mezinárodní
|
Tallin (EST)
|
mladých
|
V4
|
Kavcic (SLO)
|
|
12.1.2008
|
národní
|
Tartu (EST)
|
mladých
|
V2
|
Kraljic (CRO)
|
|
1.12.2007
|
Christmas show
|
Tallin
|
mladých
|
V3
|
Järvinen (FIN)
|
|
4.11.2007
|
mezinárodní
|
Tartu
|
mladých
|
D
|
Johansson (SWE)
|
|
25.8.2007
|
národní
|
Väimela (EST)
|
štěňat
|
Best male puppy 2
|
Palm (EST)
|
|