Vládce noci

AIRA Saga-Dava

10.1.2004 - 20.1.2018

  1. Aira Saga-Dava
  2. Rodiče
  3. Šampionáty - diplomy a tituly
  4. Výstavní úspěchy

Výstavní úspěchy

   

World Veteran Winner - Salzburg 2012, Klubový veterán šampion KTD

Víťaz špeciálnej výstavy SPZ/SKJ/FCI 2009, Grand Prix Slovakia Winner 2008, Bundessieger Tulln 2006, Národní vítěz, Krajský vítěz, Oblastní vítěz, GE SKAR-MO 2013

1x BIG,  4x BOB, 10x CACIB, 4x r.CACIB, 20x CAC, 6x r.CAC, 5x CACA, 1x CWC, 2x CAJC, soutěže párů 2. a 3. místo 

1.místo BIS veterán na speciální výstavě KCHMPP, 2.místo BIS veterán na klubové výstavě KCHMPP, 3.místo BEST VETERAN MVP Wels 2012, 1.místo Nejlepší veterán na OV Staňkov, 2.místo FCI II veteráni na Victory Show Bratislava

Datum Druh výstavy Místo konání Třída Ocenění Rozhodčí
16.5.2015 krajská Křivonoska veteránů V1, VTV, 3.místo Nejlepší veterán Jaroslava Ovesná + Tibor Havelka 

Aira splnila podmínky pro získání titulu "KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPION KCHMPP"

8.6.2014 speciální KCHMPP Mladá Boleslav veteránů V1, BOV, BIS Veteran 1.místo  Branislav Rajič (SI)
7.6.2014 klubová KCHMPP Mladá Boleslav veteránů V1, BOV, Best of opposite sex!!!, BIS Veteran 2.místo Péter Harsányi (HU)
6.10.2013 speciální KTD SK Viničné (SK)  veteránů V1, Best veteran Uschi Eisner (AT)
5.10.2013 Tibet Dog Europe 2013 Viničné (SK) veteránů V1, GE SKAR-MO Primoz Peer (SI)

Aira splnila podmínky pro získání titulu "NĚMECKÝ KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPION KTR" a "NĚMECKÝ VETERÁN ŠAMPION"

27.7.2013 mezinárodní + KTR (D) Ludwigshafen (D) veteránů V1, Nejlepší veterán, BOB!!! Lisbeth Mach (CH)

Aira splnila podmínky pro získání titulu "KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPION KLUBU TIBETSKÉ DOGY ČR"

27.4.2013 klubová KTD ČR Heřmanův Městec veteránů V1, Nejlepší veterán Gabriela Ridarčíková (SK)
21.4.2013 speciální KTR Grasellenbach (D) veteránů V1 Richard Gardiner (UK)
20.4.2013 speciální KTR Grasellenbach (D) veteránů V2 Juliette Cunlife (UK)

Aira splnila podmínky pro získání titulu "SLOVINSKÝ VETERÁN ŠAMPION"

7.4.2013 klubová Barje (SLO) veteránů V1 Simona Jemelková (CZ)
1.4.2013 mezinárodní Mnichov (D) veteránů V1, TOP 6 veterans Willi Güllix (D)
17.3.2013 klubová KTD (SK) Mojmírovce veteránů V2 Tibor Havelka (SK)
13.1.2013 mezinárodní Ljubljana II. (SLO) veteránů V1 Erwin Deutscher (A)
12.1.2013 mezinárodní Ljubljana I. (SLO) veteránů V1 Dr.Goran Bodegard (S)

Aira splnila podmínky pro získání titulu "RAKOUSKÝ VETERÁN ŠAMPION"

9.12.2012 mezinárodní Wels (A) veteránů V1, Veteranensieger, 3.místo BIS veteran Katalin Radvanszky (H)
8.12.2012 mezinárodní Wels (A) veteránů V1, Veteranensieger Ing. Hans Bierwolf (A)
30.9.2012 klubová KTD (SK) Trusalová veteránů V1 Vladimír Javorčík
23.9.2012 klubová KCHMPP Mladá Boleslav veteránů V1 Ing. Alena Košťálová (CZ)
22.9.2012 klubová KTD (CZ) Heřmanův Městec veteránů V2 Olga Dolejšová (CZ)
20.5.2012 světová výstava psů Salzburg (A) veteránů V1, World Veteran Winner !!! Erika Homonnai (A)
8.5.2012 oblastní  Staňkov veteránů V1, VT, 1.místo Nejlepší veterán!!! Hořák Karel (CZ)

Aira splnila podmínky pro získání titulu "ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION"

21.4.2012 klubová KTD ČR Heřmanův Městec veteránů V1, BOV Řehánek Petr (CZ)
1.4.2012 mezinárodní České Budějovice veteránů V1, BOV Adlt V. (CZ)
18.3.2012 klubová  Puschendorf (D) veteran 1. Platz Vet. CAC-KTR/VDH, Bester Veteran, BIS Veteran KTR Uschi Eisner (A) 

Aira splnila podmínky pro získání titulu "SLOVENSKÝ VETERÁN ŠAMPION"

18.2.2012 Victory show Bratislava veteran V1, Victory Veteran Winner,  FCI II.sk. veteráni 2.místo Schimpf Otto (A) + Vondrouš Otakar (CZ)
4.2.2012 mezinárodní Brno veteránů V1, BOV Adlt V. (CZ)

Aira splnila podmínky pro získání titulu "KLUBOVÝ ŠAMPION Klubu tibetskej dogy SPZ/SKJ/FCI"

1.5.2011 národní Bánska Bystrica (SK) šampionů V2, r.CAC V. Adlt (CZ)
20.3.2011 mezinárodní Nitra (SK) šampionů V2, r.CAC G. Ridarčíková (SK)
19.3.2011 klubová KTD SR Mojmírovce (SK) vítězů V1, CAC Karin Acker (D)

ROK 2010

10.10.2010 mezinárodní  České Budějovice šampionů výborná 1, CAC, r.CACIB V.Piskay (SK)
19.9.2010 špeciálna výstava KTD SR Trusalová vítězů výborná 3 J. Ovesná (CZ)
4.9.2010 krajská Rybníky šampionů výborná 1, VT, Krajský vítěz T. Havelka (SK)
8.5.2010 klubová KTD ČR Heřmanův Městec šampionů výborná R. Eichorn (USA)

ROK 2009

10.10.2009 světová výstava Bratislava (Slovensko) šampionů VÝBORNÁ M. Petru (RO)
9.10.2009 evropská TDE Bratislava (Slovensko) šampionů V3 V. Adlt
4.10.2009 špeciálna výstava KTD SR Kamenný Mlyn vítězů V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2009, BOB T. Havelka
9.5.2009 klubová KTD ČR Kladno vítězů V2, r.CAC E. Chwalibog
8.5.2009 klubová KCHMPP Mladá Boleslav vítězů V4 O. Vondrouš

Aira splnila podmínky pro získání titulu "ČESKÝ GRAND ŠAMPION"  

26.4.2009 mezinárodní České Budějovice šampionů V1, CAC, CACIB Weinlichová
22.3.2009 klubová KTD SPZ/SKJ/FCI Mojmírovce (Slovensko) vítězů V1, CAC G.Ridarčíková

ROK 2008

27.9.2008 mezinárodní České Budějovice šampionů V1, CAC, CACIB M. Václavík
6.9.2008 krajská Rybníky vítězů V1, VT, Krajský vítěz T. Havelka

Aira splnila podmínky pro získání titulu "SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION"

30.8.2008 klubová Klub molossov SK Tajov (Slovensko) šampionů V1, CAC Bodegard (SVE)
16.8.2008 mezinárodní Bratislava (Slovensko) šampionů V3 Deutscher (A)
21.6.2008 klubová KCHMPP Mladá Boleslav šampionů V3 Staviarská
8.6.2008 mezinárodní Nitra (Slovensko) šampionů V1, CAC, CACIB - Grand Prix Slovakia Winner 2008 P. Řehánek
6.6.2008 národní Senec (Slovensko) šampionů V3 V. Javorčík
18.5.2008 mezinárodní Bratislava (Slovensko) šampionů V2, r.CAC H. Bierwolf
17.5.2008 mezinárodní Bratislava (Slovensko) šampionů V1, CAC, CACIB M. Václavík
10.5.2008 klubová Kladno vítězů V1, CAC T. Havelka
8.5.2008 krajská České Budějovice vítězů V1, VT, Krajský vítěz K. Hořák
20.4.2008 mezinárodní České Budějovice šampionů V3, 3.místo páry O. Vondrouš
1.3.2008 oblastní České Budějovice vítězů V1, VT, Oblastní vítěz, 2.místo páry O. Vondrouš

Aira splnila podmínky pro získání titulu "SLOVENSKÝ ŠAMPION"

27.1.2008 mezinárodní Trenčín (Slovensko) šampionů V1, CAC, CACIB A. Košťálová

ROK 2007

Aira splnila podmínky pro získání titulu "RAKOUSKÝ ŠAMPION"

1.12.2007 mezinárodní Wels (Rakousko) šampionů V1, CACA, r.CACIB U. Eisner
7.10.2007 mezinárodní České Budějovice šampionů V1, CAC, r.CACIB T. Havelka
30.9.2007 mezinárodní Tulln (Rakousko) šampionů V1, CACA T. Jakkel
19.8.2007 mezinárodní Bratislava (Slovensko) šampionů V1, CAC R. Kazlauskaité

Aira splnila podmínky pro získání titulu "INTERŠAMPION"

18.8.2007 mezinárodní Bratislava (Slovensko) šampionů V1, CAC, CACIB V. Staviarska
17.6.2007 mezinárodní Salzburg (Rakousko) šampionů V1, CACA, CACIB B. Bregenzer
3.6.2007 mezinárodní Nitra (Slovensko) šampionů V1, CAC Š. Štefík

ROK 2006

8.10.2006 mezinárodní České Budějovice šampionů V1, CAC, r.CACIB J. Ovesná
1.10.2006 mezinárodní Tulln (Rakousko) šampionů V1, CACA, CACIB, BOB N. Molin
30.9.2006 speciální Kladno vítězů V2, r.CAC V. Adlt

Aira splnila podmínky pro získání titulu "KLUBOVÝ ŠAMPION KTD"

24.9.2006 mezinárodní Wroclaw (Polsko) šampionů V1, CWC I. Selimovič
14.5.2006 krajská Hluboká nad Vltavou vítězů V1, VT, Krajský vítěz, BIG Mojžíš
13.5.2006 klubová Kladno otevřená V A. Košťálová

Aira splnila podmínky pro získání titulu "ČESKÝ ŠAMPION"

23.4.2006 mezinárodní České Budějovice otevřená V1, CAC, CACIB O. Vondrouš
12.2.2006 mezinárodní Brno otevřená V1, CAC, CACIB, BOB M. Václavík

ROK 2005

3.11.2005 mezinárodní Praha mezitřída V2 D. Stanko
9.10.2005 mezinárodní České Budějovice mezitřída V1, CAC B. Ovesná
2.10.2005 speciální Praha Uhříněves mezitřída V4 M. Václavík
25.9.2005 národní Brno mezitřída V1, CAC, Národní vítěz M. Václavík
21.8.2005 mezinárodní Bratislava (Slovensko) mezitřída VD1 P. Klaas
20.8.2005 mezinárodní Bratislava (Slovensko) mezitřída V2, r.CAC Ridarčíková
18.6.2005 oblastní Soběslav mezitřída V1, VT, Oblastní vítěz K. Hořák
15.5.2005 krajská Hluboká nad Vltavou mladých V1, VTM K. Hořák

Aira splnila podmínky pro získání titulu "ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION "

14.5.2005 klubová Kladno mezitřída V1, CAC V. Adlt
1.5.2005 mezinárodní Praha mladých V1, CAJC Weinlichová
24.4.2005 mezinárodní České Budějovice mladých V1, CAJC  
16.4.2005 krajská Hradec Králové mladých V1, VT O. Dolejšová
5.3.2005 oblastní České Budějovice mladých V1, Oblastní vítěz mladých A. Polgar
13.3.2005 mezinárodní Brno mladých V2 L. Jančík

ROK 2004

3.10.2004 speciální Újezd nad Lesy dorost velmi nadějný 4 A. Košťálová
1.5.2004 klubová Kladno dorost velmi nadějný V. Adlt