Vládce noci

CASSIE Vládce noci

  1. Cassie Vládce noci
  2. Rodiče
  3. Šampionáty - diplomy, tituly
  4. Výstavní úspěchy

Výstavní úspěchy

C.I.B. Český šampion, Rakouský šampion

Rakouský junior šampion, Slovinský junior šampion, Slovenský junior šampion, Klubový junior šampion KTD SK, Klubový junior šampion KTD CZ

Datum Druh výstavy Místo konání Třída Ocenění Rozhodčí Foto
23.9.2018 speciální KTD SK Mošovce (SK) šampionů V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOS Monika Okarmus Kuriata (PL)  
10.6.2018 mezinárodní Klagenfurt (AT) otevřená V1, CAC, CACIB, Alpensieger, BOB Stefan Sinko (SLO)  
28.4.2018 klubová KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) otevřená V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS Košťálová Alena (CZ)  
8.4.2018 národní Barje (SLO) otevřená V1, CAC    
18.3.2018 klubová KTD SK Dubník (SK) otevřená V2, res.CAC Habig Christofer (D)  
14.1.2018 národní Brno (CZ) otevřená V2, res.CAC Václavík Miroslav (CZ)  
8.10.2017 mezinárodní České Budějovice mezitřída V1, CAC Zoia Oleinik (UA)  
9.9.2017 klubová KTD CZ Choťovice (CZ) mezitřída V3 Erdos Lászlo (H)
3.9.2017 klubová KTD SK Duchonka (SK) mezitřída V1, CAC Wes McCrum (IRL)  
20.8.2017 mezinárodní Innsbruck (AT) mezitřída V1, CACA, CACIB, Alpensieger, BOB Elisabeth Feuz (CH)  
19.8.2017 mezinárodní Innsbruck (AT)  mezitřída V1, CACA, res.CACIB Nataleti Valerio (I)  
2.7.2017 národní Klatovy (CZ) mezitřída V2, res.CAC Lawless Paul (IRL)  
21.5.2017 mezinárodní Wieselburg (AT) mezitřída V1, CAC, CACIB, BOS Blümel Robert (AT)  
14.5.2017 mezinárodní Varaždin (HR) mezitřída V1, CAC, CACIB, BOS Roosenbom Patrick (B)  
13.5.2017 mezinárodní Varaždin (HR) mezitřída V1, CAC, res.CACIB Uschi Eisner (AT)  
7.5.2017 klubová ÖTH Jubiläumsschau  Wittau (AT) mezitřída V2, res.CACA Andras Korosz (HU)  
23.4.2017 mezinárodní České Budějovice (CZ) mezitřída V1, CAC Havelka Tibor (SK)  
16.4.2017 mezinárodní Praha (CZ) mezitřída V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Vondrouš Otakar (CZ)  
19.3.2017 klubová KTD SK Krajné (SK) mezitřída V1, CAC Eva de Wine (B)  
18.2.2017 mezinárodní Celje (SLO) mladých V1, PRM, BOS Razpotnik Bojana (SLO)  
15.1.2017 mezinárodní Nitra (SK) mladých V1, CAJC Heldová Soňa (SK)  
14.1.2017 mezinárodní Nitra (SK) mladých V2 Bíroš Milan (SK)  
11.12.2016 mezinárodní Wels (AT) mladých V1, Jugendbester, BOS Kremser Brigitta (SLO)  
10.12.2016 mezinárodní Wels (AT) mladých V1, Jugendbester, BOS Sarközy (HU)  
13.11.2016 mezinárodní Vrtojba (SLO) mladých V2 John Williams (NL)  
12.11.2016 mezinárodní Šempeter (SLO) mladých V1, PRM, BOJ Alenka Černe (SLO)  
15.10.2016 klubová KCHMPP Mladá Boleslav (CZ) mladých V2 Kukla Ladislav (CZ)  
1.10.2016 mezinárodní Tulln (AT) mladých V1, Jugendbester, Middle East European Junior Winner Andreas Schemel (AT)  
25.9.2016 klubová KTD SK Mošovce (SK) mladých V1, CAJC, Víťaz mladých špeciálnej výstavy, BOJ Dušan Kuriš (SK)  
18.9.2016 mezinárodní s klubovou KTP Lendava (SLO) mladých V1, PRM Darja Skok Lamut (SLO)  
10.9.2016 klubová KTD ČR Choťovice (CZ) dorostu VN3 Kukla Ladislav (CZ)  
30.7.2016 oblastní Povoda (SK) dorost VN1, BIS dorost 2.místo Javorčík Vladimír (SK) + Polgar Andraš (SRB)  
9.7.2016 oblastní Příbram (CZ) dorost VN1 Hořák Karel (CZ)  
26.6.2016 klubová KCHMPP Ml.Boleslav (CZ) dorost VN1 Polgar Andraš (SRB)
23.4.2016 klubová OTH Wien (AT) štěňat VN2 Günther Ehrenreich (AT)