Vládce noci

Akce 2016

  1. 31.12.2016 Silvestrovská procházka
  2. 25.3.2016 Setkání štěňat "C" Velikonoce
  3. 8.2.2016 Mitayu a jeho potomci

25.3.2016 Setkání štěňat "C" Velikonoce

Na velký pátek se k nám přijela podívat naše Cara Vládce noci. Naše smečka ji hned poznala, přivítala a začalo rodeo.... Cara, Cassie a Caira lítaly, hračky jim nestačily a Brittany s Tarou jen z dálky sledovaly ty malé ďáblíky. Občas se do hry zapojily, ale ne na dlouho. Malé dračice snad v sobě měly baterky Duracell.

       

Na sobotní odpoledne byla v plánu procházka na zámek Hluboká nad Vltavou. Měli jsme tam domluvené setkání s dalšími sourozenci Corýnkem a Corrou. Během Velikonoc byla Hluboká plná návštěvníků a to byla skvělá příležitost, jak socializovat 3 měsíční štěnda. 

         

Z velkého parkoviště jsme se přes náměstí a zámek přesunuli na vyhlídku, kde jsme nafotili pár fotek. Také jsme čekali na našeho kamaráda tibeťáka Azdara s jeho rodinou.

     

Po procházce jsme se přesunuli na nádvoří, kde se konaly velikonoční trhy. To bylo pozdvižení, tolik tibeťáků pohromadě mnoho lidí nevidělo. Štěňátka si to náramně užívala a poznávala vše možné. Psy, děti, lidičky v čepicích, ... Super. Dali jsme si kávičku, malé občerstvení, popovídali jsme si a pak vyrazili zpátky na parkoviště. Tam jsme se rozloučili a shrnuli, že to byl moc prima den.