Vládce noci

Rok 2010

Co je nového v tomto roce:

 

 

28.12.2010 Novinky z Estonska - Arny Vládce noci BOB!!!

Dne 26.12.2010 byla Pilvi s Arnym na národní výstavě ve městě Pskov v Rusku. Ve třídě šampionů získali ocenění "Výborná 1, CAC, BM1, BOB". Byl mu přiznán titul "Ruský šampion krásy". Máme neskutečnou radost a jsme na Vás pyšní!!! Velké gratulace a obrovský dortík pro Arnyho!!!

On 26.12.2010 were Pilvi and Arny on national dog show in Pskov (Russia). In champion class they became Excelent 1, CAC, BM/1, BOB. He is now " Russian champion ". We are so so happy and we are very proud of you!!! Big congratulations and big sweet cake for Arny :-)

Many thanks Pilvi and Tiia for photos and PF2011!!!!!

Arny - december 2010   Arny - 12/2010

 

26.12.2010 Vánoce 2010

Přípravy na Vánoce si nejvíce užívala Brittany. První údiv byli kapříci - plácali ploutvičkama a Brittany nevěřícně koukala, co to je za divná stvoření. Vždy když si chtěla očichat to divné beznohé zvíře, tak dostala ploutví před čumáček. No o to víc si je pak vychutnala na štědrovečerní večeři ve své misce :-)

Protože celý den mrholilo a bylo bláto, tak se museli tibeťáci před večeří vykoupat, tedy jen ostříkat podvozky (bříška a nožičky). No Aira a Irbísek už sprchový kout znali, ale Brittany měla premiéru, po koupeli si pěkně uražená vlezla do kouta a umínila si, že s námi nebude mluvit. To se jí ale za chvilku rozleželo, protože jsme otevřeli obývák a v něm poprvé spatřila ozdobený vánoční stromeček se spoustou dárečků. Dost rychle zapomněla na sprchu a pečlivě hledala co jí Ježíšek naježil. Vyčuchala si svůj nový pelíšek a také spoustu hraček, Aira s Irbískem zase něco dobrého na zub a pelíšek určitě také vyzkouší :-)

Brittany hledá svoje dárečky

26.12.2010 Sranda závod na cvičáku "Vánoční kapřík 2010"

Parádní sranda závod, kde výhrou byl živý kapr!!! Zúčastnila se Jana s Barnabášem, Petr s Brittany a Věrka s Irbískem. Článek a více fotek v akcích 2010 zde .

Veselý Barnabáš s paničkou Za tento záklon dostala Věrka plný počet bodů, rum byl prý vynikající!!!

 

19.12.2010 vrh B

Nové fotky Buddyho a Barnabáše v odchovech vrh B.

Buddy 10 měsíců Barnabáš 10 měsíců

 

1.12.2010 Novinky

Arny Vládce noci na výstavách:

6.11.2010 Mezinárodní výstava Tartu (Estonsko) - tř. šampionů - V2, Best male 4

7.11.2010 Mezinárodní výstava Tartu (Estonsko) - tř. šampionů - V1, Best male 2, r.CACIB

Strašně moc gratulujeme Pilvi a Tiio !!! Many thanks Pilvi and Tiia !!! :-) Fotky z výstav Arny Vládce noci

Nové fotky našich odchovů: Bára , Bernie , Black Max , Barny , Brittany

Nová rubrika na našem webu - konečně jsem dala na web do rubriky O plemeni novou samostatnou kapitolu, nazvanou " Zážitky s tibeťákem ". Asi nemusím více představovat, jen se sami koukněte, jaké krásné zážitky mají páníčkové s tibetskou dogou. Ještě jednou bych tímto chtěla poděkovat Janě Neumanové a Míše Tiché za jejich příspěvky. Více zde.

 

28.10.2010 Podzimní fotky

Ambra Vládce noci - nové fotky zde .

Naši tibeťáci Aira, Irbis a Brittany v podzimní krajině - více fotek v akcích 2010 zde .

Aira a Brittany   Irbis

 

14.10.2010 Novinky

Ambra Vládce noci - uchovněna 4.9.2010 - DKK 0/0, výška 66 cm - Moc gratulujeme!!!

Nové fotky Maxíka (Black Max) v osmi měsících - více zde   a Barnabáše (Barny).

Black Max Vládce noci a Kačenka   Barny Vládce noci a Jana

Dne 10.10.2010 se konala mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích, Brittany získala velmi nadějnou a Aira výborná 1, CAC, r.CACIB. Setkali jsme se tam se spoustou kamarádů a Airinka dostala od svojí chovatelky nádhernou, voňavou a chutnou psí růžičku, kterou hned sežrala.

 

Přinášíme také fotky našich tibeťáků z naší zahrady. Za pamlsek se to pěkně fotilo :-)

smečka Adámků Brittany a Irbísek   Aira, Brittany, Irbis Aira, Brittany a Irbísek

 

1.10.2010 Zajímavosti

Chtěla bych Vás seznámit s úžasným článkem od paní Fürstencellerové, která v něm detailně popisuje, jak plést a kde nechat sepříst psí srst Vašeho čtyřnohého kamaráda. Podívejte se na jejího pejska Montyho a pokochejte se svetříky :-) Více v zajímavostech zde.

 

 

21.9.2010 Výstavy

19.9.2010 - Špeciálna výstava Klubu tibetskej dogy SPZ/SKJ/FCI - Trusalová

Pěkný víkend jsme prožili na Slovensku při speciální výstavě tibetských dog. Klub pořádal spolu s výstavou klubové dni, konala se členská schůze a grilovačka. V neděli se konala samotná výstava a paní rozhodčí RNDr. Jaroslava Ovesná ocenila naší elitu takto:

ve třídě dorostu Barny Vládce noci - nadějný, Bára Vládce noci - nadějná, Brittany Vládce noci - velmi nadějná 4, Aira Saga-Dava ve třídě šampionů - výborná 3. Prckové dostali na památku nádherné kokardy!!!

Bára a Brittany Barny a Jana Bára a Hanka Brittany a Petr

19.9.2010 - Estonsko Do-khyi club - podzimní dny 

Na dnech byla i výstava psů, kde velké psy posuzovala paní Pille Poks. Pilvi předvedla Arnyho skvěle a obsadila s ním 1.místo a BIS 2 !!!!!!! Máme obrovskou radost a gratulujeme!!!! 

Arny Vládce noci  

11.9.2010 - Krajská výstava Týn nad Vltavou 

Ve třídě dorostu získal Barny Vládce noci - Velmi nadějný 2 a Brittany Vládce noci - Velmi nadějná 2.

 

8.9.2010 Dogshow Rybníky

V sobotu 4.9.2010 se v Rybníkách konala krajská výstava psů. Jelikož je to blízko Prahy, tak jsme se rozhodli, že při této příležitosti uděláme malé setkání našich odchovů. Přijela krom naší Airy a Brittany také Barunka, Barnabáš, Beroušek, Beníček a Bruno. Více fotek a informací v Akcích 2010 zde

 

Štěňátkům Vládce noci z vrhu B bylo 7 měsíců a proto přinášíme jejich nové fotografie ve svých profilech: Barny , Bernie , Benny , Bruno , Bára , Brittany a také z vrhu A 3,5 roční Akim a Aira .

 

10.8.2010 Dovolená v Sušici

Konečně jsem dala dohromady pár fotek z dovolené a dala na web. Byli jsme letos i s pejskama v chatové osadě Luh u Sušice a moc se nám tam líbilo. Fotky a článek si prohlédněte v Akcích 2010 zde .

 

9.8.2010 Výlet za štěňátkama z vrhu B

Tááák o víkendu jsme měli napilno. S naší Brittany jsme v sobotu ráno jsme navštívili Beníčka a Valdmanovi, v poledne Berouška a Neumanovi. S nimi jsme pak společně jeli za bráškou  Maxíčkem a rodinou Tichých. V neděli jsme pak cestou domů zajeli ještě za Fanouškem do Berouna. Všem páníčkům moc a moc děkujeme za pohoštění a hlavně za to, že se tak fajn starají o tibeťáčky. Vím, že to byly rychlé návštěvy, ale slibuji, že to příště napravíme a zůstaneme déle :-)

Pár fotek hrátek sourozenců je zde a více fotek je v odchovech B: Bernie , Black Max , Benny a Bruno .

Bernie a Brittany   Bernie a Maxík

Beníček a Brittany   Brittany, Bětuška a Fanda

 

16.7.2010 Arny Vládce noci - EX/1, BM/1, BOS !!!

10.07.2010 se konala národní výstava psů ve městě Räpina (Estonsko) Pilvi úžasně předvedla Arnyho a on získal ocenění VÝBORNÁ 1, NEJLEPŠÍ PES 1, BOS !!!!!!

Pilvi je skvělá handlerka a den poté na národní výstavě psů v Ülenurme vyhrála se zlatým retrívrem celou výstavu - BIS 1 !!!! V 16ti letech úchvatné !!!! Moc gratulujeme!!!

koukněte se na více fotek zde: arny-nanks.webs.com/nitusedshows2010.htm

 

 

2.7.2010 Nové fotky !!!

27.6.2010 bylo štěňátkům z vrhu B 5 měsíců. Jelikož je Beroušek u nás na prázdninách, tak jsme zavolali Barnabáškovi, aby přijel také. Společně jsme se vydali na úžasnou procházku do Stromovky, kde se prckové vyřádili. Za pár dní se na nás přijel podívat z Německa už velký Buddy :-) Koukněte jak rostou...

Barny, Bernie, Brittany, Irbis, Aira  

Největší radost jsme však měli, když jsme úplně náhodou objevili na webu KTD fotku Ambry Vládce noci. Poslední foto máme z jejího 1/2 roku a nyní ve svých 3,5 letech se z ní stala opravdu překrásna tibeťanda. Je vidět, že je v opravdu dobrých rukou :-) 

Fotky tibeťáčků jsou zde: Bernie , Buddy , Barny , Bruno , Brittany , Ambra

Ambra Vládce noci 3,5 roku Buddy a Brittany Brittany a Bernie

 

13.6.2010 První úspěchy štěňátek na výstavách

A je to tady! První výstavy a úspěchy našich štěňátek.

Brittany Vládce noci - Národní výstava Klatovy - velmi nadějná 1 , Krajská výstava Hluboká nad Vltavou - velmi nadějná 2

Barny Vládce noci - Krajská výstava Hluboká nad Vltavou - velmi nadějná 1, Nejkrásnější štěně výstavy 3.místo !!!!!

Celý článek a více fotek najdete v Akcích 2010 zde

Barny Brittany

 

24.5.2010 - Fotky

Přidány nové fotky Barunky, Beníčka, Barnyho - více Odchovy vrh "B"

Výlet na rozkvetlou louku a návštěva Barunky - fotky s lučním kvítím v Akcích 2010 zde

 

 

18.5.2010 - Výstavy Arny Vládce noci

Dne 15.5.2010 se konala speciální výstava Mastiff XII Speciality Show v Estonsku. Byl na ni Arny a získal od pana rozhodčího Bas Bosch (NL) ve třídě šampionů v konkurenci  7 psů známku VÝBORNÁ 3 !!!!! Zároveň obdržel speciální cenu "BEST PERFORMER" a nádhernou věcnou cenu!!!!! Jeho handlerka Pilvi zároveň soutěžila s Arnyho kamarádem tibeťákem Ananga Netravati v junior handlingu (14-17 let) a obdržela s ním úžasné 1. místo a poháry!!!!! VELKÉ GRATULACE A HODNĚ DALŠÍCH ÚSPĚCHŮ!!!

Tiia and Pilvi - Big congratulations!!! Many thanks for beautiful success, we are very very HAPPY!!!!! We keep fingers to more nice success on shows!!!!! Thank you for all!!!

 

18.5.2010 - Výstavy Aira Saga-Dava

Dne 8.5.2010 se konala klubová výstava Klubu tibetské dogy ČR, tentokráte v Heřmanově Městci. Naše Aira ve třídě šampionů obdržela super posudek a známku VÝBORNÁ od zahraničního rozhodčího Richarda Eichorna z USA!!!!! 

 

 

15.5.2010 - Volvosraz Sušice

Vrátili jsme se ze srazu a chtěli bychom se s Vámi podělit o nezapomenutelné zážitky!!! Krásná příroda, super lidičky, překvapení - draví ptáci a živá ochočená puma - více v Akcích 2010 zde

 

 

30.4.2010 - Fotky

Vytvořili jsme naší Brittany její vlastní Fotogalerii !!!! 

Doplnili jsme fotky Akima, Báry, Barnyho, Buddyho, Bernieho a Black Maxe!!! Více v odchovech u jednotlivých tibeťáčků. Odchovy zde

Arny - byl mu přiznán titul " Baltický šampion krásy " - MOC GRATULUJEME !!!!!!!!!!

Krásné počasí se nejlépe tráví v přírodě, přinášíme fotky našich tibeťáků z výletů po Jižních Čechách - Akce 2010 - Jaro a naši tibeťáci v přírodě

 

 

15.4.2010 - Štěňátka !!!!!

Pro letošní rok jsou naplánovaná štěňátka po našem Irbískovi!!!  Více informací v rubrice štěňátka zde.

 

6.4.2010 - IRBIS GANGKAR - 3.NAROZENINY

Irbísek slaví!!!! Už je to velký chlapák, ale stále naše přerostlé štěňátko :-) Koukněte se co vše dostal k narozeninám a hlavně, jak si hrál s Brittany s novýma hračkama - fotky zde .

 

30.3.2010

Naše štěňátka mají své nové páníčky a vy se na ně můžete podívat do rubriky: ODCHOVY - vrh B

Máme nové fotky našeho pejska Archie Vládce noci . Moc děkuji pane Horáku za super fotky - jsou k vidění zde .

Na závěr bychom Vám rádi přestavili naší novou členku tibetské smečky - Brittany Vládce noci - malá loupežnice se rychle učí od strejdy Irbise všemu co bude v životě potřebovat (zlobení páníčků, trhání kytiček, kousání klacíků a také štěkání!!!) - svou stránku má zde.

 

15.3.2010 - Arny Vládce noci  

Super úspěchy na výstavách ve třídách šampionů:

14.3.2010 - Vilnius Cup 2010 - V2, r.CACIB

13.3.2010 - Lithuanian Winner 2010 - V2, r.CACIB

21.2.2010 - NV Panevezis (Litva) - V1, CAC, BOB - > Lithuanian Champion and Baltic Champion !!!!!!!!!!!!!!!!!

Nové fotky !!!!!! Více v odchovech Arny zde

 

 

10.3.2010 - ŠTĚŇÁTKA 

27.1.2010 se naší Aiře narodilo 8 krásných a zdravých štěňátek

-  2 fenečky a 6 pejsků.

Nové fotky štěňátek - věk 6 týdnů - podívejte se do odchovů vrh B.

         

 

14.-15.2.2010 

Úžasný prodloužený víkend s návštěvou z Holandska - Heidi, Gerard, Nathalie a tibeťák Khandro!!!!! 

více fotek a info zde

 

 

14.1.2010

Naše štěňátka z vrhu "A"  slaví dnes 3. narozeniny - Všechno nejlepší zlatíčka!!!!!

 

 

12.1.2010 - Aira 6.narozeniny a pravá zima u nás!!!!!

více fotek zde

 

9.1.2010 - Silvestr a Nový rok 

oslavy a štěňata z Vládce noci - Aira a Akim - celý článek a spousta fotek je v akcích 2010 tady.

Aira a Akim Vládce noci  

 

1.1.2010

Štastný nový rok 2010, hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů přeje Lenka, Petr, zbytek rodiny Adámků a Šveců a samozřejmě také Aira a Irbísek. 

 

 

1.1.2010 

archiv novinek z roku 2009 naleznete zde