Vládce noci

Rok 2011

Co je nového v tomto roce

PF 2012 - klikni na obrázek

 

11.12.2011 Sranda závod Vánoční kapřík

Letošní ročník sranda závodu proběhl na našem cvičáku za velké účasti soutěžících. Počasí přálo, jídlo a pití bylo vynikající!!! O zábavu se postarali sami soutěžící svými excelentními výkony, estetickými pózami, skoky v pytlích a udivenými výrazy pejsků, kteří viděli své páníčky tajtrdlíkovat!!! Více v akcích zde .

 

3.12.-4.12.2011 Mezinárodní výstava psů Wels a Brittany BIG 3.místo!!!

Včera jsme se vrátili z dvoudenní výstavy psů v Rakousku. Brittany byla přihlášena ve třídě otevřené a dopadla takto:

3.12. - V1, CACA, r.CACIB - rozhodčí Sarközy (H)

4.12. - V1, CACA, CACIB, BOB, FCI II.sk - BIG 3.místo!!! - rozhodčí pro plemeno - Karin Bernardis (A), rozhodčí v FCI II.skupině Eva Liljekvist-Borg (S)

Díky paní rozhodčí v závěrečkách Evě Liljekvist-Borg (Švédsko) jsme mohli prožít neskutečný pocit štěstí a radosti ze stupínku na bedně!!! Z cca 25ti konkurentů FCI II se Brittany smála po celou dobu předvádění v závěrečném kruhu a udělala obrovský dojem na paní Evu Borg!!! Focení se ji také nesmírně líbilo a paní rozhodčí ji pak ještě přišla osobně pochválit a poblahopřát, jsme z toho ještě dneska paf!!!!! Nikdy se mi tak šíleně neklepala kolena, jako včera! Bylo to nečekané a nikdy na to nezapomeneme!!! 

 

28.11.2011 - ARNY Vládce noci plánuje s Amaranou štěňátka

Očekáváme štěňátka po našem pejskovi Arny Vládce noci - více informací v rubrice štěňátka zde.

 

13.11.2011 zámek Hluboká nad Vltavou a naši tibeťáci

Krásná podzimní procházka v zámeckém parku - fotky zde .

 

9.11.2011 Novinky - podzimní Stromovka a velký úspěch na MVP Praha

Krásné počasí nás vylákalo zvednout zadky a jít na procházku do Stromovky. Fotí se tam báječně a tak jsme zvěčnili naše chlupáče. 

O víkendu jsme byli také na super výletě - v neděli 6.11.2011 jsme se zúčastnili s Brittany Mezinárodní výstavy psů v Praze, kde v mezitřídě od úžasného pana Adlta získala

MVP Praha - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU

Měli jsme obrovskou radost z krásné výsledku a moc pěkného poháru! A radost byla o to větší, protože nám fandil bráška Beník s rodinou :-) Moc díky!!!! Také jsme potom ještě zvládli rychlou návštěvu u druhého brášky Berouška, který má novou krasavici Angie.

Na více fotek z výstavy, Beníka a Bernieho se podívejte zde.

 

13.10.2011 Novinky

9.10.2011 Mezinárodní výstava psů České Budějovice

Ač byla šílená zima, tak víkend se vydařil. V sobotu k nám po cca 7,5 letech dorazila chovatelka Airy, Jana Pomejová :-) Přijela i s manželem Mírou a tibeťákem Bhavou, který byl šílený zlatíčko! Bylo nám super, hlavně hruškovice, vínečko a piňakoláda :-) Moc díky za fajn večer. Druhý den jsme se všichni vydali na Výstaviště, kde se konala výstava psů. Podívat se přijel i Beroušek s Janou a Zdenkem, kteří pak zajeli na kafe. 

Rozhodčí pan Václavík dal Brittany V1, CAC a r.CACIB !!!!

Fotky z výstavy nám udělala Šárka Kubová, kterou jsem po letech zase viděla. Moc za ně děkujeme a celá fotogalerie tibeťáků je zde .

 

1.10.-2.10.2011 Tibeťák CUP 2011 a špeciálna výstava KTD Slovensko

Prožili jsme báječný víkend na Slovensku v Kamennom Mlyně. Konal se tam první ročník sranda závodu Tibeťák CUP, kterého se zúčastnil Peťa s Brittankou. Také jsme se zúčastnili Speciální výstavy Klubu tibetské dogy, kde posuzovala paní Pamela James Brown (GB) a naší Brittany ocenila v konkurenci 11 fen - VÝBORNOU 2, r.CAC !!! 

Více fotek ze sranda závodu a výstavy v akcích zde .

 

29.9.2011 Novinky

28.9.2011 Svatováclavský pohár - závody poslušnosti ZZO dle NZŘ

Včera jsme se s Irbískem zúčastnili závodu poslušnosti dle Národního zkušebního řádu. Závody se konaly na cvičáku v Mladém a my bojovali v kategorii ZZO - Zkouška základní ovladatelnosti. 

Po velkém boji jsme skončili na 3.místě, o bod víc získala Ilona a Buddy a vyhrála Věruška s babičkou Síbou!!!! Moc gratulujeme, byl to povedený závod a bylo nám moc fajn!!!

  fotografka Ilona Králová :-)

24.9.2011 Speciální výstava KTD ČR a bonitace 

V sobotu jsme se zúčastnili speciální výstavy, kde v konkurenci 6ti fen v mezitřídě, získala Brittany známku Výborná 2, r.CAC. Dostala velkou kost a pytel granulí, který si střežila, jako oko v hlavě. Zároveň s tímto oceněním splnila podmínky pro obdržení titul Klubový Junior šampion KTD. Byla to moc pěkná výstava!!! 

Na konci výstavy byla bonitace, kde byla Brittany UCHOVNĚNA!!!!

Moc děkuji za krásné fotky Anitě Malákové!

 

29.9.2011 Novinky

28.8.2011 Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav

Po dlouhé době vyrazil na výstavu opět taťka a přinesl nám štěstí!!! Naše nejmladší Brittany byla přihlášena do mezitřídy. Celkem bylo na výstavě 17 tibetských dog a posuzoval pan superrozhodčí Tibor Havelka, který dal Brittany V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB a BOB. O BOBa běžela Brittany s moc krásným tibeťákem Asókou Ratibořské stráně, ten získal ve své třídě CAC a zvítězil i ve psech tzn. CACIB!!! V mezitřídě s ním byl Brittany bráška Bernie, který skončil na krásném druhém místě. Moc gratulujeme všem zúčastněným a máme obří radost!!!!!!

Brittany - V1, CAC, CACIB, BOB   Beroušek v kruhu závěrečné soutěže FCI II.

20.8.-21.8.2011 Bratislava, výlet lodí a mezinárodní výstava psů Duodanube 2011

Tento víkend jsme byli na Slovensku, přímo v hlavním městě. Byli jsme tam s partou skvělých lidí - Květou, Pepou a kníračem Griffinem a Květou, Luďkem a tibeťandou Eňou. Zároveň se zúčastnili dvou mezinárodních výstav, kde po oba dny Brittany získala V1, CAC, r.CACIB. Více povídání a kopec fotek najdete v "Akcích 2011 zde"

 

19.8.2011 se na nás přijela podívat Barunka s Hankou a Barnabáš s Janou :-) Super jsme si popovídali, snad i tibeťáci si trochu pohráli a tady jsou fotky...

Barunka   Barnabáš

4.8.2011 Návštěva z Holandska - Heidi, Gerard a jejich tibeťáci Khandro a Lenka - více zde

16.8.2011 ARNY - FINSKÝ ŠAMPION

14.8.2011 se Arny a jeho panička Pilvi zúčastnili výstavy FCI 1 & 2 v Helsinkách (Finsko). Arny získal ve třídě šampionů Výborná 2, BM3, ale i CAC. Tím pádem mu byl přiznán další titul

FINSKÝ ŠAMPION KRÁSY

Jsme neskutečně šťastní a máme z něj obrovskou radost!!! Je to v pořadí šestý šampionát, který Arny získal. Moc děkuji Pilvi a Tiie za podniknutí takové cesty k dalšímu krásnému úspěchu.

   

1.8.2011 Výlety v červenci

V červenci jsme vyrazili na pár krásných míst v Čechách - na začátku na samotu do Kuklova a na konci na hrad Kašperk, na Šumavu do Sušice a na Jezerní slatě. Více fotek a informací v akcích 2011 zde.

Kašperk   Vládce noci na hradě

Přišly výsledky z rentgenů kloubů u Brittany

DLK (ED): 0/0 a DKK (HD): 1/2 (B/C)

Jsme moc rádi, že to tak skvěle dopadlo!!!

30.6.2011 Volvosraz a tibeťáci na Malé Fatře

Akce - 10.6.-12.6.2011 se konal první Československý-slovenskočeský Volvosraz - rekreační  zařízení Trusalová na Slovensku. Podívali jsme se i na Malou Fatru a na horách pořídili neuvěřitelné snímky!!! Více zážitků a fotek zde .

Irbis Gangkar  

Beroušek a Maxík ve věku 16ti měsíců :-)

Bernie Vládce noci   Black Max Vládce noci

28.6.2011 Novinky

Přidány odkazy na webové stránky tibetské krasavice Angie Yamatsan a mladého šampiona Asóky Ratibořské stráně - vše v rubrice odkazy Tibeťáci.

7.6.2011 Novinky

Brittany Vládce noci - výlet na Slovensko - výstavy a dovolená

Ve stejný víkend jako Arny, uspěla i jeho mladší sestřička Brittany na slovenských výstavách. Ve třídě mladých získala

3.6.2011 - Celostátní výstava psů Senec - Výborná 1, CAJC (rozhodčí Monika Blaha)

4.6.2011 - Mezinárodní výstava psů Nitra - Výborná 1, CAJC, VÍŤAZ MLADÝCH GRAND PRIX SLOVAKIA 2011 (rozhodčí Jozef Mravík)

Splnila podmínky pro přiznání titulu SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION !!!

Zároveň jsme si udělali menší dovolenou, vykoupali se v Slnečných jazerech, zašli na halušky a bydleli jsme na úžasném westernovém ranči na Striebornom jazere. Spoustu fotek a článek najdete v rubrice Akce zde

Brittany - Slovenská Junior šampionka  

Arny Vládce noci

Skvělé zprávy z Estonska!!! Arny na mezinárodní výstavě psů v Minsku (Bělorusko) 

4.6.2011 - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

5.6.2011 - Výborná 1, CAC, CACIB, BOB

Arny splnil tímto podmínky pro přiznání titulu BĚLORUSKÝ ŠAMPION a INTERŠAMPION (C.I.B) !!!

Neskutečně moc gratulujeme a máme obrovskou radost!!! 

Tiia and Pilvi, many thanks for your love to Arny! We are so happy, that he has got great family. We wish you, Pilvi, many sucess on dog shows in handling and also with Arny :-) Thank you very much !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

INTERCHAMPION Arny Vládce noci foto Tiia and Pilvi Pihlik  

Benny Vládce noci

O víkendu 28.5.2011 nás navštívila rodina Beníčkovců :-) Měli jsme moc velkou radost a byli mile překvapeni, jaký je Beník velké zlatíčko!!! Za skoro rok, co jsme se neviděli, nám trochu povyrostl a s ním i malý, nyní už velký Lukášek. Moc díky za úžasnou návštěvu a zase někdy na viděnou!!! Další fotky Beníka zde .

Beník a Brittany   sourozenci Benny a Brittany

23.5.2011 Nové fotky našich odchovů

Beroušek - v 15ti měsících je pořádný chlapák a velký mazel - zde

Barunka - panička by měla koupit nové větší lehátko - zde

Buddy - v lednu se koupat v moři ten se má - zde

Maxík - spokojeně s rodinou - zde

Barnabáš - veselý a hravý - zde

7.5.2011 Klubová výstava KCHMPP

Brittanka opět bodovala!!! Na klubové výstavě v Mladé Boleslavi, kde posuzovala paní Ing. Hana Blatoňová, ve třídě mladých z šesti fen vyhrála a získala úžasné ocenění

Výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ (Best of Junior = Nejlepší mladý)

Jsme na ní moc a moc pyšní!!! Zároveň splnila podmínky pro přiznání titulu

Brittany - KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPIÓN KCHMPP

 

3.5.2011 Celoštátna výstava psov Bánska Bystrica

Vrátili jsme se z úspěšné výstavy na Slovensku. Pan rozhodčí  Vladimír Adlt posuzoval celkem 26 tibeťáků a my skončili:

Aira - tř. šampionů - Výborná 2, r.CAC a splnila tím podmínky pro přiznání titulu

Aira - KLUBOVÝ ŠAMPIÓN KLUBU TIBETSKEJ DOGY SPZ/SKJ/FCI

Brittany - tř. mladých - Výborná 1, CAJC

Děkuji za fotky paní Anitě Malákové!

Aira   Brittany

24.4.2011 Největší úspěch naší výstavní kariéry

V neděli se konala v Českých Budějovicích Mezinárodní výstava psů. Zúčastnili jsme se s naší nejmladší

14ti měsíční Brittany a získala: Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB, FCI II. BIG 4.místo

BOJ (Best of Junior = Nejlepší mladý), BOB (Best of breed = Vítěz plemene) a v závěrečných soutěžích FCI II. z cca 30ti psů získala BIG 4.místo!!!

Brittany splnila tímto podmínky pro získání titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION !!!

Jsme šťastní a pyšní na naší princeznu (lumpa, který dělá dírky na zahradě). 

Brittany Vládce noci BIG 4.místo   rozhodčí Tibor Havelka a BOB Brittany Vládce noci

22.4.2011 kokřík Benji - slaví 14.narozeniny

Vše nejlepší pane ministře domovní obrany :-) 

 

10.4.2011 Úžasné fotky tibeťáků a rozkvetlých magnólií a úspěch Brittany na Národní výstava psů v Ostravě

Národní výstava psů Ostrava - Brittany Vládce noci - tř.mladých - V1, CAJC !!!

Je jaro, bylo na čase nafotit naše chlupáče u rozkvetlých keříků :-) To se nám moc povedlo!!! Více fotek z výstavy a rozkvetlých magnólií je v rubrice " Akce 2011 zde ".

Brittany - Výborná 1, CAJC Aira, Irbis, Brittany  

6.4.2011 Oslava - Irbis 4.narozeniny

Včera jsme doma slavili Irbískovo narozeniny. Jaké dárky a dort dostal, jak si na něm pochutnal a vlastně více fotek najdete v rubrice "Akce 2011" zde.

 

30.3.2011 Skvělé zprávy z Estonska - Arny Vládce noci - BOB !!!

Dostali jsme úžasné novinky z Estonska. Arny Vládce noci se zúčastnil několika výstav a pokaždé dostal krásná ocenění. Předváděla ho Pilvi a je vidět, že jim to ve výstavních kruzích perfektně jde. Mnohokrát děkuji majitelce Tiie za nádherné fotky.

We became wonderful news from Estonia. Arny Vládce noci was on dogshow and there became only excellent results. Handler was Pilvi and we see, that they are realy very good in show rings :-) Many thanks Tiia for wonderful photos!!!

Litva 19.-20.3.2011 

Vilnius Cup 2011 - champion class - EX 1, CACIB, BOB  

Lithuanian Winner 2011 - champion class - EX 1, r.CACIB

Lotyšsko 12.3.2011

Riga - Latvian Winner 2011 - champion class - EX 2

 

24.3.2011 výstavy

O víkendu jsme vyrazili na Slovensko, kde se konala v sobotu 19.3.2011 v Mojmírovcích Klubová výstava Klubu tibetskej dogy SPZ/SKJ/FCI.  Zúčastnilo se celkem 41 tibetských dog - Aira ve třídě šampionů obsadila ve svých 7mi letech 1.místo - V1, CAC!!! Brittany ve třídě mladých krásné 3.místo. Posuzovala úžasná paní rozhodčí z Německa Karin Acker.

V krásném prostředí kostela v Mojmírovcích jsem zůstali až do neděle, kdy jsme se zúčastnili Celostátní výstavy psů v Nitře. Tam Brittany ve třídě mladých získala Výborná 3 a Aira ve třídě šampionů Výborná 2, r.CAC. 

Brittany Vládce noci   Aira Saga-Dava Kaštiel Mojmírovce výstava Nitra, taťka, Brittany a Aira

17.3.2011 jarní procházka

O víkendu jsme vyrazili na první pořádnou slunečnou procházku. Krásně se fotilo a domů se nechtělo....

Brittany, Irbis a Aira   Aira Brittany

27.1.2011 vrh B slaví 1.narozeniny

Moje milá štěňátka, dnes je tomu přesně 1 rok, co jste spatřila světlo světa a začala vesele pištět. Přesně před rokem jsem si ulevila od dvouměsíčního tahání obrovského pupku a během dne byla o pár kilo lehčí :-) Nyní Vám chci popřát všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstí a lásku Vašich páníčků!!!!! 

Takže Brittany, Barunko, Buddy, Barnabáši, Beroušku, Maxíku, Beníku a Bruno krásné oslavy se spoustou dobrot a dárečků a pozlobte své páníčky :-) Maminka Aira

Dortík s tibetskými dogami   Brittany   Buddy slaví ve Španělku :-) Beník Beroušek   Barnabáš Maxík   Barunka

15.1.2011 Šampion šampionů 2010

S naší Airou jsme se v jejích 7mi letech zúčastnili soutěže Šampion šampionů 2010. Byli jsme zvědaví, jak to na takové velkolepé show vypadá. Už to, že jsme jeli do Top Hotelu Praha, kde se soutěž konala, bylo samo o sobě velké pozdvižení. No a také bylo, kruhy byly v obrovské kongresové hale, všude světla, šampioni a boží červený koberec :-) Byli jsme nadšení z celé akce i z krásného programu, který ČMKU připravila. Airinka se předvedla nejprve v prvním kole, kde posuzoval pan Ing. Jančík a získala BOB. No a odpoledne v druhém kole soutěžila s dalšími 20ti šampiony z FCI II, z nichž 5 obdrželo stupně nejvyšší. V tak úžasné konkurenci se Aira hezky předvedla, ale na prvních 5 míst to nestačilo. Nám to však nevadilo, protože tak krásnou výstavu jsme ještě nezažili!!!

 

14.1.2011 - 4.narozeniny 

Dneska slaví Arny, Akim, Archie, Angelo, Aira a Ambra své narozeniny. Přejeme hodně zdravíčka, lásky a jednu šunku z obrázku!!! 

 

8.1.2011 Brittany Vládce noci - úspěch na výstavě

V sobotu 8.1.2011 jsme byli s naší Brittany na národní výstavě v Olomouci. Byla to první výstava, kde byla ve třídě mladých. Ze čtyř fenek nakonec vyhrála a získala:

VÝBORNÁ 1, CAJC, NEJLEPŠÍ MLADÝ JEDINEC !!!!!

 

Jsme na ni moc pyšní a máme neskutečnou radost. Zároveň s námi byla i kamarádka Květa se svým psem Griffinem Carboneum (knírač malý černý) a oni byli skvělí - Griffin získal Výborná 1, CAC, Národní vítěz a splnil tím podmínky pro přiznání titulu Český šampion. V neděli ještě bodovala Eva s kavalírkou Findlandia Midnight Silver Capricorn, ve třídě mladých získala výborná 1! Moc gratulujeme :-)

Griffin Carboneum   Finlandia Midnight Silver Capricorn

8.1.2011 Arny Vládce noci - úspěch na výstavě

Národní výstava Tartu (Estonsko) - třída šampionů - VÝBORNÁ 1, 3. nejlepší pes

Velké gratulace Pilvi, která se zúčastnila finále junior handler 14-17 let a vyhrála s bernardýnem Kribu 1.místo!!! Děkujeme za fotky Tiia :-)

Pilvi - Junior Handling 14-17 let

PF 2011

Novinky z roku 2010 najdete zde.