Vládce noci

Akce 2012

 1. 8.-9.12.2012 - Vánoční výstava Wels (Rakousko)
 2. 28.-30.9.2012 Slovensko - Trusalová
 3. 22.9.2012 Kutná Hora, památky a klubové výstavy
 4. 12.8.2012 Výlet s partou do Trocnova a Terčina údolí
 5. 8.6.2012 Chorvatsko - dovolená s výstavami
 6. 18.4.-22.4.2012 Výcvikový tábor se psy
 7. 6.4.2012 Irbis má 5.narozeniny
 8. 17.3.2012 Norimberská ZOO s delfíny!!!
 9. 17.-18.3.2012 Klubová výstava KTR - Puschendorf a VÍTĚZSTVÍ!!!!!
 10. 15.2.2012 SNÍH - výlet do Opalic a na Lipno
 11. 28.1.2012 Terčino údolí
 12. 27.1.2012 Oslava narozenin Brittany a sourozenců

8.6.2012 Chorvatsko - dovolená s výstavami

Na prodloužený víkend nás nalákala kamarádka Květa se svým Griffinem a tímto ji ještě jednou DĚKUJEME, že nás vytáhla :-)

Vyrazili jsme ve čtvrtek v noci směr Salzburg - Villach - Ljubljana - Koper - Umag/Kanegra. Do resortu jsme dorazili v pátek brzy ráno a stihli tak prázdnou, nádhernou pláž bez lidí. Moře bylo průzračně modrozelené, bílé kamínky a lehké vlnky. Brittany koukala co to je, protože to bylo fuj slané.

Kanegra   Brittany

Hodinku po nás dorazila Květa s rodinou a šli jsme se všichni válet a odpočívat na pláž. Brittany pod borovicí, kousek od moře přilákala pozornost všech návštěvníků. Celé dopoledne totiž prospala na ručníku a vždy jen na kolemjdoucí hodila okem a zase sebou praštila na plážičku. Odpoledne jsme se ubytovali a super oslavovali náš začínající výlet a probírali sobotní výstavu. 

koupačka   pláž

V sobotu ráno jsme vyrazili do Umagu, kde se konala mezinárodní výstava psů. Počasí bylo příšerné, lilo od rána a ještě, že měla Květa stan. Poprvé jsme vystavovali v dešti a vůbec se nám to nelíbilo. Pan rozhodčí Blaž Kavčič (SLO) diktoval posudek a my stáli na dešti, nakonec přeci jen výsledek stál za to - Brittany Vládce noci - tř. šampionů - V1, CAC, CACIB, BOB ! Takže oslavy večerní, byly zaručeny. Odpoledne se počasí umoudřilo a my si prošli promenádu v Umagu a k večeru zamířili najít věhlasný maják v Savudriji.

CACIB Umag - BOB   Umag

Odpoledne se počasí umoudřilo a my si prošli promenádu v Umagu a k večeru zamířili najít věhlasný maják v Savudriji. Krásně zapadající slunce umožnilo vytvořit neskutečné fotečky.

maják v Savudriji   moře   západ slunce   moře   maják   Volvo

Večer jsme slavili a doufali, že v neděli se počasí umoudří. A také ano, ráno bylo sice pod mrakem, ale na výstavu parádní počasí. V neděli posuzoval Mladen Ercegovic (HR) , Brittany si velice oblíbil a dal ji V1, CAC, CACIB a BOB !!! Takže druhý velký úspěch!!! Hned jsme šli ke Květě, abychom ji mohli fandit. Griffin bojoval se třemi šampiony a porazil je, nakonec porazil i dospělé psy a získal V1, CAC a CACIB, čímž splnil podmínky pro Interšampiona!!! Takže oslavy zase :-)

CACIB Umag - BOB   Věrka s Květou   Umag   Griffin

Odpoledne jsme se šli vykoupat a odpočinout na pláž. Slunce svítilo, Griffin se koupal a Brittany nevěřícně koukala ze břehu. Jí ta slaná voda vůbec nevoněla, hlavně pořád šplouchala a byla studená. Takže si lovila krabíky v kamení a to ji ke štěstí stačilo.

Brittany opalovačka   pláž odpočinek    

V pondělí ráno jsme museli sbalit, trochu poprchávalo a my byli nešťastní, že budeme muset domů. Padla 12 hodina a začalo se klubat slunce. Ještě, že jsme zůstali, protože celé odpoledne bylo nádherně a my se mohli koupat a válet na sluníčku. Večer jsme si zajeli do Umagu na pizzu a vyrazili směrem domů. Na zpáteční cestě nás chytla skoro přes polovinu Slovinska průtrž mračen a pršet přestalo až u Linze. Unavení, ale spokojení, jsme se vrátili domů. Doufám, že si tento výlet zase někdy zopakujeme!!!

FOTOGALERIE z Chorvatska zde.

láska nebeská Brittany