Vládce noci

Akce 2012

 1. 8.-9.12.2012 - Vánoční výstava Wels (Rakousko)
 2. 28.-30.9.2012 Slovensko - Trusalová
 3. 22.9.2012 Kutná Hora, památky a klubové výstavy
 4. 12.8.2012 Výlet s partou do Trocnova a Terčina údolí
 5. 8.6.2012 Chorvatsko - dovolená s výstavami
 6. 18.4.-22.4.2012 Výcvikový tábor se psy
 7. 6.4.2012 Irbis má 5.narozeniny
 8. 17.3.2012 Norimberská ZOO s delfíny!!!
 9. 17.-18.3.2012 Klubová výstava KTR - Puschendorf a VÍTĚZSTVÍ!!!!!
 10. 15.2.2012 SNÍH - výlet do Opalic a na Lipno
 11. 28.1.2012 Terčino údolí
 12. 27.1.2012 Oslava narozenin Brittany a sourozenců

28.-30.9.2012 Slovensko - Trusalová

Tak dlouho jsme se na tento prodloužený víkend těšili. Slovensko máme moc rádi a hlavně když tam jedeme s prima přáteli. Naše cesta začala v pátek, kdy jsme nevychytali termín odjezdu. Jeli jsme přes den a v Rakousku a Bratislavě nás čekaly nepříjemné kolony aut. Nicméně na halušky se Šustříkama jsme to nestihli, ale i tak nám nesmírně chutnalo!!!

Slovenský tanier a halušky

Po pozdním obědě jsme vyrazili směr Martin a pak hurá do Trusalové. Tam už na nás čekali Luděk s Květou a jejich fenka Angie. Trusalová je moc fajn a my ji v pátek měli jen a jen pro sebe. Jak se patří jsme museli vše probrat a naplánovat sobotní výlet lanovkou na Chleb.

Malá Fatra   Fatra   Brittany a Kriváň   Angie s Brittankou

Ráno vysvitlo slunce a my se těšili, jaký bude výhled z hor. Mno z jedné strany byl parádní, z druhé se na nás valila mračna. Nicméně lanovku zvládli naši tibeťáci v pohodě. No a chladné počasí a vítr se jim nahoře náramně líbil. Brittany a Angie pózovaly na kamenech, s horami a kolemjdoucí jen obdivovali naše chlupatice.

Skvělá parta     Šustrů a Angie   Holky na horách

Cestou zpátky jsme samozřejmě museli zastavit na nějaký pravý slovenský gáblík.

Koliba  

Pak už jsme pádili zpátky do Trusalové, kde nás čekal 2.ročník sranda závodu "Tibeťák CUP". Letos jsme si pro soutěžící vymysleli pár nových disciplín a jak bylo vidět, některé se opravdu povedly. Přenášení tibeťáka, lezení agility tunelem a hlavně běh v ploutvích!!! Krásné komentáře s fotkami udělala Alenka v galerii KTD zde .

Věrka soutěží   Peťa s Brittankou

Po závodě jsme se náramně bavili s majiteli tibeťáků a užívali si společný večer. Nechyběla hruštička, vínečko a neskutečně dobrý trdelník, který přivezl jeden moc hodný páníček :-)

třída šampionů feny   Brittany - V4

V neděli ráno se pak konala Špeciálna výstava Klubu tibetskej dogy. Posuzoval moc fajn rozhodčí pan Vladimír Javorčík, který po celou dobu posuzování zapojoval i diváky. Fakt bomba atmosféra!!! Skvělý byl boj naší Brittany ve třídě šampionů - v této třídě bylo 5 fen šampionek a konkurence obrovská!!! Šampionka 18ti zemí Angie Yamatsan, dále Bandhura Yamatsan, Arissa Rinchen Hodejov a Chavali Gangkar Barnali. Brittany nakonec skončila na 4.místě za staršími fenami a my měli velkou radost.

Brittany v pohybu   Aira - V1, Nejlepší veterán

Naše Aira získala ve třídě veteránů V1, Najkrajší veterán.  O to víc nás těšilo, že jsme běhali dvakrát spolu s Angie, která s Luďkem vyhrála celou výstavu. Moc jsme jim toto vítězství přáli!!!!! Den utekl jako voda a my museli domů. Snad se zase najde nějaká taková příležitost a my se znovu potkáme!!!

Celá fotogalerie ze Slovenska a výstavy ZDE .

Aira v pohybu   BOB - Angie s Luďou